Belediyeler En Az İlkokul Mezun Daimi Kadro 6 Şoför Beden İşçisi Alıyor

Belediyeler En Az İlkokul Mezun Daimi Kadro 6 Şoför Beden İşçisi Alıyor

Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 6 personelin Şoför ve Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı ALBELTAŞ San. Tic. A.Ş. ve Manisa Büyükşehir BESOT San. Tic. A.Ş. İŞKUR’da yaptıkları açıklamalarda alınacak 6 personelin daimi kadrolarda 3 Ağır Vasıta Şoförü ve 3 Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ağır Vasıta Şoförü için aranan nitelikler (Daimi 3 personel)

Yeni tip sürücü belgesinde CE, 28 Nisan 1997 tarihinden önce ise D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgesine sahip olmak ve kullanım süresi dolmamış olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, Askerlik durumu itibarı ile askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, En az 5 yıllık sürücü tecrübesine sahip olmak, Sabıka kaydı bulunmamak ve Manisa il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Ehliyet, Askerlik terhis veya muaf belgesi, SRC belgeleri, Bonservis, Psikoteknik belgesi, Savcılık sabıka kaydı belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi ve İkametgah belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 8 Haziran 2020’dir.

Manisa Büyükşehir başvuru kılavuzu.

Manisa Alaşehir Belediyesi Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi 3 personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından gün almış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, En az İlkokul mezunu olmak, Erkek personellerde Askerlik durumu itibarı ile askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, Yasa dışı amaçla ideolojik amaçlı faaliyetlere anarşi ve terör eylemlerine herhangi bir suretle karışmamış ve katılmamış olmak ve Alaşehir ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Sabıka kaydı belgesi, Erkek adaylar için Askerlik terhis veya muaf belgesi, İkametgah belgesi, Diploma fotokopisi, Ehliyet belgesi fotokopisi ve SGK hizmet dökümü istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 10 Haziran 2020’dir.

Alaşehir Belediyesi Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.