Bursa Büyükşehir Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı

Bursa Büyükşehir Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı
Bursa Büyükşehir Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Belediyesi Başkanlığı Zabıta Memuru alımı yapılacağı ilan edildi.  Yayınlanan ilana göre Başvuru yapacak adaylar için KPSS puan şartı olan 60 puanı aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar  isteyen adaylar başvurular İstenilen belgeler ile birlikte Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi/ BURSA binası içinde kurulacak olan başvuru noktasına müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvurular 7 Haziran 2021 tarihinde başlayacak 14 Haziran 2021 günü başvurular gerçekleştirilecektir.

Başvuruda İstenilen belgeler

Başvuru Formu, Nüfus cüzdanı, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,sağlık durum raporu, 2adet biyometrik fotoğraf belgeleri istenilmektedir.

Adaylarda Aranan Şartlar

Türk Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmama, Erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark olmama şartları aranmaktadır.

Ek olarak 30 yaşını tamamlamamış olmak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından En az 60 puan almış olma, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

İlan metni.

Bursa Büyükşehir Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın