Türkiye Sağlık Enstitüleri İŞKUR Güvenlik Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri İŞKUR Güvenlik Alımı

Sürekli işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgisinde Türkiye Sağlık Enstitüleri başkanlığı bünyesine İŞKUR üzerinden kadrolu Güvenlik alımı yapılacak.

Güncel güvenlik alımı için yayınlanmış olan duyuru işlemlerinde başvuru yapmak isteyen adayların kurum tarafından belirtilmiş olan şartları taşımaları zorunludur.


İŞKUR Türkiye Sağlık Enstitüleri başkanlığı güvenlik alımı başvuru bilgileri nedir?


Sağlık Enstitüsü personel alımı son başvuru tarihi 17.12.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://esube.iskur.gov.tr

 

turkiye-saglik-enstituleri-iskur-guvenlik-alimi.webp

 


Türkiye Sağlık Enstitüleri işçi alımı başvuru şartları


Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Sınavın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Sınav başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Başkanlığımızın tüm hizmet birimlerinde iç ve dış mekânlarında çalışmaya engel durumu bulunmamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmekte ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.