2021 Kasım Ayı Memur Alımı İlanları

2021 Kasım Ayı Memur Alımı İlanları

Güncel memur alımı ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı olan İSPER birimlerinde istihdam edilmek üzere KPSS’siz olarak 3 tane büro görevlisi alımı yapılacak.

İstanbul belediyesi iş başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşların lise mezunu olmaları, bilgisayar araç ve gereçlerini iyi derecede kullanabilmeli ve bildirilmiş olan genel şartları taşımaları gerekiyor.


BÜRO MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    İSPER büro işçi için son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuruların aşağıda belirtilen resmi kurum sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

isper-buro.webp

 


İSTANBUL BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Güncel memur alımı ilanları içinde yayını yapılan bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    2021 Kasım Ayı Büro Memur Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

3.    İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 3 büro personeli alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

4.    İstanbul belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen lise mezunu olması ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

5.    Bütün bay ve bayan adayların bilgisayar ve ofis araçlarını iyi şekilde kullanması ve genel şartları karşılaması ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.