2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak

2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak

2021 yılı Şubat ayı banka personel alım ilanlarına Yeni 10 ilan yayınlandı. 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren toplamda 11 olan ilana yeni 10 ilan daha eklenerek 21 ilan yayınlandı. Alıma dair şartlar ve detaylar haberimizde.

KuveytTürk banka personeli alım yapmaya devam ediyor. Banka personeli alımı kapsamında ilanlar yayınlandı. KüveytTürk bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için yeni 10 ilan daha yayınlandı.

Adaylar Tüm ilanlara haberimizin en altında yer alan “başvuru ekranı”ndan ulaşabileceklerdir. Adaylar süresi geçmemiş ilanlara başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Nasıl Başvurular Gerçekleştirilecek

Başvuru yapmak isteyen adaylar haberimizin en altında bulunana Başvuru kılavuzunda başvuru yapmak istediği unvana tıkladıktan sonra “İlana başvur” başlığı altında giriş yaptıktan sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru ekranına ulaşmak isteyen adaylar haberimizin en altında bulunan Başvuru ekranında ulaşabilirler.

Alımı Yapılacak unvanlar ve Alım Şartları

Pazarlama İletişimi Personeli: Üniversitelerin unvanın gerektirdiği bölümlerinden Lisans veya yüksek lisans mezunu olma, Kurum fark etmeksizin mesleğinde en az 2 yıllık deneyime sahip olma, Ajans ve Medya konularında tecrübeye sahip, Kuvvetli iletişime sahip, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, yüksek seviyede İngilizce bilen Office programlarını kullanmayı bilen takım arkadaşları aranmaktadır.

Gişe Yetkilisi: 4 Yıllık üniversitelerin unvanın gerektirdiği bölümlerinden mezun olma, Tercihen Arapça veya İngilizce dil bilgisine sahip olma, askerlik ile ilişiği bulunmayan, başarı odaklı, Takı çalışmasına yatkın, Disiplinli, organize ve planlama yeteneği yüksek şartları ile takım arkadaşları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, İşini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bi Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile alım yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.