2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak

2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak
2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KuveytTürk banka personeli alım yapmaya devam ediyor. Banka personeli alımı kapsamında ilanlar yayınlandı. KüveytTürk bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için yeni 10 ilan daha yayınlandı.

Adaylar Tüm ilanlara haberimizin en altında yer alan “başvuru ekranı”ndan ulaşabileceklerdir. Adaylar süresi geçmemiş ilanlara başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Nasıl Başvurular Gerçekleştirilecek

Başvuru yapmak isteyen adaylar haberimizin en altında bulunana Başvuru kılavuzunda başvuru yapmak istediği unvana tıkladıktan sonra “İlana başvur” başlığı altında giriş yaptıktan sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru ekranına ulaşmak isteyen adaylar haberimizin en altında bulunan Başvuru ekranında ulaşabilirler.

Alımı Yapılacak unvanlar ve Alım Şartları

Pazarlama İletişimi Personeli: Üniversitelerin unvanın gerektirdiği bölümlerinden Lisans veya yüksek lisans mezunu olma, Kurum fark etmeksizin mesleğinde en az 2 yıllık deneyime sahip olma, Ajans ve Medya konularında tecrübeye sahip, Kuvvetli iletişime sahip, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, yüksek seviyede İngilizce bilen Office programlarını kullanmayı bilen takım arkadaşları aranmaktadır.

Gişe Yetkilisi: 4 Yıllık üniversitelerin unvanın gerektirdiği bölümlerinden mezun olma, Tercihen Arapça veya İngilizce dil bilgisine sahip olma, askerlik ile ilişiği bulunmayan, başarı odaklı, Takı çalışmasına yatkın, Disiplinli, organize ve planlama yeteneği yüksek şartları ile takım arkadaşları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, İşini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bi Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile alım yapılacaktır.

2021 KuveytTürk Banka Personeli Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın