Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak
Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak personelin Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler (Sadece Eski Hükümlü ve TMY olanlar)

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, TMY için ilgili yönetmeliğin 4. maddenin birinci fıkrasının (a) bendinde tanımlandığı şekilde eski hükümlü veya 4. Maddenin birinci fıkrasının (ğ) bendinde tanımlandığı şekilde terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olmak, Eski Hükümlü adaylar hakkındaki ilgili mevzuat hükümleri ile 2527 Sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşımak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; En az ve en fazla Ön lisans mezunu olması, KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması gerekmektedir..

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular İŞ-KUR internet sitesinden 17 Şubat 2020 tarihine kadar yapılacaktır..

KPSS sonucuna göre açıklanan listede yer alan işçiler kurumca belirlenecek mülakat sonucuna göre işe başlatılacak olup, üniversitenin internet adresinde sonuçların ilan edilmesinden sonra 5 (beş) iş günü içerisinde istenilen belgeler ile birlikte Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şube Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005403754’tür.

Adana Alparslan Türkeş Üniversitesi Beden İşçisi Alımı Yapılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın