Aile Ve Çalışma 7000 TL Maaş Kamu Personeli Alacak

Aile Ve Çalışma 7000 TL Maaş Kamu Personeli Alacak
Aile Ve Çalışma 7000 TL Maaş Kamu Personeli Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının İŞKUR kurum dışı sayfası üzerinden yayınladığı kamu personeli alımı ilanına göre bünyesinde istihdam edilmek üzere Ortalama 7000 TL maaş ile personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar için başvurular Burmalı Mahallesi Dervişpaşa Caddesi NO:4a Afyonkarahisar adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile müracaatlar gerçekleştirilebilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup en geç başvuru tarihi 26 Nisan 2021 tarihinde mesai saatleri içerisinde sona erecektir.

Adaylarda Aranan Şartalar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Medeni haklarından mahrum olmama, 18 Yaşını tamamlamış olma, 40 Yaşından gün almamış olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için alımı yapılacak unvan ise 1 Adet aile destek merkezi proje koordinatörü olduğu kurum tarafından açıklandı.

İlan metni.

Aile Ve Çalışma 7000 TL Maaş Kamu Personeli Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın