Aile Ve Çalışma En Az İlkokul İşçi Alımları

Aile Ve Çalışma En Az İlkokul İşçi Alımları

Aile ve Çalışma bakanlığı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınlamış olan ilana göre Sivas Yıldızeli Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakfına personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Yıldızeli Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilana göre Vakıf bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 bayan 1 bay toplamda 4 adet Ev temizliği işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli Ve Tarihi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Hükümet Konaği Kat:3 Yıldızeli/Sivas adresine şahsen veya posta veya kargo yolu ile başvurular gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru yapmak isteyen adaylar 11 Mart 2021 Tarihin ile 19 Mart 2021 Tarihleri arasında saat 17.00 kadar müracaatlarını şahsen olarak yapacakları belirtildi.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Medeni haklarını kullana bilme, 18 Yaşını tamamlamış olma, 50 Yaşından gün almamış olma, Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan dolayı süresi geçmiş dahi olsa ceza almamış veya mahkum olmamış olma, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

Sosyal İletişim becerisine sahip olma, en az 1 yıldır ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, Geriatri bölümlerinden mezun olma, Şahsen başvuru yapma, Erkek adayların Ehliyet belgesine sahip olması, başvuru yapacak adaylar için seyahat engelinin bulunmaması özel şartları aranmaktadır.

Başvuru Esnasında Gerekli Belgeler

Nüfuz Cüzdanı Aslı veya önlü arkalı fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil belgesi, İş başvuru formu, diploma, sertifika veya mezuniyet belgesi, iş deneyim belgesi var ise, sağlık raporu belgeleri istenilmektedir.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.