Alara Sulama Birliği 3 Personel Alım İlanı Açıklandı

Alara Sulama Birliği 3 Personel Alım İlanı Açıklandı
Alara Sulama Birliği 3 Personel Alım İlanı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya İli Alara Sulama Birliği yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin Ziraat Mühendisi, İş Makinesi Operatörü ve Elektrik/Elektronik Teknikeri olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Ziraat Mühendisi için aranan nitelikler

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları (2 Mart 2002 ve sonrası), en az ve en fazla Lisans mezunu olmaları, KPPS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 olmaları ve Manavgat ve Alanya ilçelerinde ikamet ediyor olmaları (Tercih sebebidir) gerekmektedir. 

Aday alımı sözlü mülakat ile yapılacak olup mülakat 6 Mart 2020 tarihinde saat 09:30’da Alara sulama birliği Örenşehir Mah.Akyalı Sokak No:792 Manavgat/Antalya adresinde yapılacaktır.

İş Makinesi Operatörü için aranan nitelikler

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları (2 Mart 2002 ve sonrası), en az İlk Öğretim mezunu olmaları, G sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ve Manavgat ve Alanya ilçelerinde ikamet ediyor olmaları (Tercih sebebidir) gerekmektedir. 

Elektrik/Elektronik Teknikeri için aranan nitelikler

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları (2 Mart 2002 ve sonrası), en az ve en fazla Ön Lisans mezunu olmaları, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde EKAT Belgesi olması, Meslek Yüksek Okulları Ön Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun olması ve Manavgat ve Alanya ilçelerinde ikamet ediyor olmaları (Tercih sebebidir) gerekmektedir. 

Aday alımları kura ve sözlü mülakat ile yapılacak olup kura 5 Mart 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında, mülakat ise 6 Mart 2020 tarihinde saat 09:30’da Alara sulama birliği Örenşehir Mah.Akyalı Sokak No:792 Manavgat/Antalya adresinde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 2 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005424723, 00005424843 ve 00005425239’dur.

Alara Sulama Birliği 3 Personel Alım İlanı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın