Ankara Belediyesi Kadrolu 27 Memur Alımı Başvuruları

Ankara Belediyesi Kadrolu 27 Memur Alımı Başvuruları

Ankara Büyükşehir belediyesine bağlı Çankaya belediyesi personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Çankaya belediyesi bünyesine boş kontenjanalar personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylar için şartlar ve detayla

Kültür ve Turizm Bakanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS En az 65 puan ile 6 farklı unvanda toplamda 27 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen belgeleri ile birlikte 16 Nisan 2021 Tarihi 22 Nisan 2021 tarihleriler arasında gerçekleştirilecektir.

Adaylar başvurularını; şahsen, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda belediye resmi sayfası üzerinden gerçekleştirile bilecektir.

Şahsen başvuru yapmak isteyen adaylar Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 Vedat Dal Okay Kokteyl Salonu Kurtuluş Parkı İçi Çankaya/Ankara” adresine müracaatlarını gerçekleştireceklerdir.

Posta Yolu İle Başvuru yapacak adaylar Ziya Gökalp Caddesi No:11 A-1 Blok Kat:7 Kızılay Çankaya/Ankara.

Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Adaylara Aranan Genel ŞARTLAR

T.C vatandaşı olma, TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan dolayı ceza almamış, mahkum olmamış veya idari para cezası almamış olma, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, görevini devamlı yapmasında engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşıma şartları aranmaktadır.

Başvuru Esnasında Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı, diploma veya mezuniyet belgesi, yabancı okullardan mezun olanlar için denklik belgesi, KPSS sınav sonuç belgesi, sağlık belgesi, Askerlik durum belgesi, 2 Adet vesikalık, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadroları için, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası, Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe belgeleri istenilmektedir.

Sınav Tarihi Ve Yeri

Başvuruları onaylanan adaylar 24 Mayıs 2021 ile 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında sınav yapılacaktır.

Sınav adresi ise Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 Vedat Dalokay Kokteyl Salonu Çankaya Adresin de sınav gerçekleştirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.