Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 2 Personel Alınacak

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 2 Personel Alınacak
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 2 Personel Alınacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre alınacak 2 personelin 1 İnşaat Mühendisi ve 1 Büro Personeli olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylar için başvuru tarihi

Adaylar için son başvuru tarihi 14 Ocak 2021’dir.

Başvuru şekli ve yeri

Adayların başvurularını kurum internet adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi (31 Aralık 2020) izleyen 15. gün mesai bitimine (17:00) kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Formu (kurum internet adresinden temin edilecektir), Sınav Sonuç Belgeleri, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İkametgâh Belgesi (e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Daha önce çalışmış ise SGK Hizmet Dökümü, Adli Sicil Kaydı (e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Özgeçmiş, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı veya Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca düzenlenen kurs sonucu alınan Eğitim sertifikasına sahip olmak ve Fotoğraf (1 Adet) istenmektedir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, 657 sayılı Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, Askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması şartları aranmaktadır.

İnşaat Mühendisi için aranan nitelikler

İnşaat Mühendisliği bölümünden lisans mezunu olmak, İnşaat Mühendisi olarak en az 2 (iki) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ile belgelemek. Serbest İnşaat Mühendisi (SİM) belgesine sahip olmak, Yetkili kurumlardan alınan “AutoCAD (En az 50 saat) Sertifikasına, 3DS Max (En az 70 saat) Sertifikasına, SAP2000 (En az 30 saat) Sertifikasına, Risk Analizi Eğitimi Sertifikasına” sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve 2020-KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Büro Personeli için aranan nitelikler

Lisans mezunu olmak, Yetkili Kurumlardan alınan “Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasına, İş Sağlığı ve Güvenliği Elemanı (İnşaat) Belgesine, Temel Risk Analizi Sertifikasına, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine” sahip olmak, 2020-KPSS P3 puan türünden en az 55 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 2 Personel Alınacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın