Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 İşçi Alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 İşçi Alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından 12 işçi alımı duyuruldu

Ankara Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 12 personelin Doğalgaz kalorifer ateşçisi ve Temizlik Görevlisi olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak, bazı suçlardan mahkûm olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve Ankara ili belirtilen ilçelerine ikamet ediyor olmaları şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için 

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 40 yaşından gün almamış olmaları, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

Doğalgaz kalorifer ateşçisi İçin

En az İlkokul en çok Lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş 50 yaşından gün almamış olmak, Sudan suya ısı pompası sistemini, fancoil cihazlarını, sulu sistem klima santrallerini, soğutma kulelerini, yangın söndürme sistemlerini ve merkezi sistem doğalgazlı kazan dairesini manuel ve otomasyon üzerinden çalıştıracak ve bu işlerde daha önce çalıştığını belgeleyebilmek. üniversitemizin tüm yerleşkelerinde vardiyalı çalışmaya elverişli olmaları  gerekmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular İŞ-KUR internet sitesinden 22 Ocak 2020 – 27 Ocak 2020 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.