Antalya Büyükşehir Belediyesi 334 Kamu Personeli Alacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi 334 Kamu Personeli Alacak
Antalya Büyükşehir Belediyesi 334 Kamu Personeli Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre 334 Kamu Personeli alımı yapılacak. Adaylar en geç 09 şubat 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirilecektir. İstihdam etmeye hak kazanan adaylar daimi nitelikte istihdam edeceklerdir.

Başvuru Bilgisi

Başvuru yapmak isteyen adaylar Yüksekalan mahallesi Adnan menderes bulvarı büyükşehir hizmet binası NO:20 Muratpaşa Antalya adresine istenilen belgeler ile birlikte Posta yolu ile veya şahsen müracaatlarını gerçekleştireceklerdir.

Adaylar 05 Şubat 2021 tarihi ile 09 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurularını mesai saatleri içerisinde Başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylarda Aranan Şartlar

Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, En az ilk okul mezunu olma, T.C vatandaşı olma, 18 yaşını tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, her hangi bir Sosyal güvenlik Kurulundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları aranmaktadır.

Adaylar istenilen şartlar ve belgeleri yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru yapacak adaylar unvanlara başvuru kılavuzunda ulaşabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 334 Kamu Personeli Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın