Artuklu Üniversitesi En Az İlkokul 50 Yaş Sınır 5 Temizlik Görevlisi Alımı Yayımlandı

Artuklu Üniversitesi En Az İlkokul 50 Yaş Sınır 5 Temizlik Görevlisi Alımı Yayımlandı

Artuklu Üniversitesi Resmi Gazete’de yaptığı açıklamada alınacak 5 personelin Temizlik Görevlisi olarak sürekli işçi kadrosunda üniversite bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Mardin İli Artuklu Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yapılan açıklamaya göre alınacak 5 personelin Temizlik Görevlisi olarak sürekli işçi kadrosunda kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak. (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için aranan nitelikler (2 personel)

En az ilköğretim En çok lise ve dengi okul mezunu olmak, Başvurunun son günü itibariyle 50 yaşından gün almamış olmak, Temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, Halk Eğitim’den onaylı “Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi” sertifikasına sahip olmak, Bayan olmak ve Artuklu ilçesinde ikamet ediyor olmak. şartları aranmaktadır.

Adaylar için aranan nitelikler (1 personel)

En az ilköğretim En çok lise ve dengi okul mezunu olmak, Başvurunun son günü itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak, Temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, Halk Eğitim’den onaylı “Otelcilik ve Turizm Meslek Dalı Eğitim Programlar” sertifikasına sahip olmak, Bayan olmak ve Mardin ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için aranan nitelikler (2 personel)

En az ilköğretim En çok lise ve dengi okul mezunu olmak, Başvurunun son günü itibariyle 45 yaşından gün almamış olmak, Temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak ve Kızıltepe ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar İŞKUR internet sitesinden 2 Temmuz 2020 – 6 Temmuz 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Mardin Artuklu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Merkezinden online başvurularak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.