Artvin Çoruh Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak

Artvin Çoruh Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak
Artvin Çoruh Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Artvin Çoruh Üniversitesi alınacak 2 personelin büro personeli olarak istihdam edileceğini belirtiyor.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

Başvuru yapacak adaylarda; Lisans mezunu olmak (İktisat, İşletme veya Muhasebe bölümlerinden), 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar ile özel şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Kanunun 40. maddesindeki yaş şartlarını ve 41. maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile bazı suçlarından mahkum olmamak, MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak (askerliğini yapmış, erteletmiş, askerlik çağına gelmemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş) şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler şartlarını taşımamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak, Başvuran adaylarda 2018/2019 KPSS Lisans sınavından 70 ve üzeri P3 puanı almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Formu (kurum resmi internet sitesinden temin edilecektir), KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İkametgah Belgesi (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Daha önce çalışmış ise SGK Hizmet Dökümü, Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin) (E-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir), Özgeçmiş ve sertifikalar Fotoğraf (1 Adet), MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikası ve Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyanı istenmektedir.

Başvuru zamanı şekli ve yeri

Adayların başvurularını kurum resmi internet adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi yani11 Şubat 2020 mesai bitimi (17.00)’ne kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta, faks veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

Başvurular 11 Şubat 2020 tarihinde başlayıp 25 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir.

Daha Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Artvin Çoruh Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın