Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu 15 Kamu Personeli Alımları

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu 15 Kamu Personeli Alımları

2021 Yılı personel alımları kapsamında Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı yapacağını ilan etti. Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumunun Resmi Gazete Üzerinden Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 k

5 Mayıs Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumunun Resmi Gazete Üzerinden Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 kamu personeli almı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvurular Kurumun internet adresi üzerinden başvurularını Online olarak elektronik ortamda gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuruda, formun eksiksiz doldurulması ve Başvuru kılavuzunda belirtilen istenilen belgelerin Sisteme eksiksiz bir şekilde yüklenmesi ile gerçekleştirilecektir.

Başvurular 17 Mayıs 2021 ile 21 Mayıs 2021tarihleri arasında alınacak olup son başvuru tarihi olarak ise 21 Mayıs belirtilmiştir.

Postayla veya şahsen yapılan başvurular, eksik belgesi olan başvurular ve başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Adaylarda Aranan Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıma, 2020 KPSS B grubu sınavına girmiş olmak, Dizgi operatörü pozisyonuna başvuracaklar için ön lisans düzeyinde 2020 KPSS B grubu sınavına girmiş olma, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.