Aziziye Belediyesi Makam Şoförü Alımı Yapacak

Aziziye Belediyesi Makam Şoförü Alımı Yapacak
Aziziye Belediyesi Makam Şoförü Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erzurum ili Aziziye Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak personelin daimi kadroda Makam Şoförü olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Makam Şoförü için aranan nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (4 Mayıs 2002 – 30 Nisan 1985), 2527 sayılı kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Affa uğranış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak, En az 4 yıl makam şoförü olarak çalışmış olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, İleri sürüş teknikleri, VIP Makam Şoförlüğü ve Profesyonel Sürüş Teknikleri, Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri belgelerine sahip olmak (Tercih sebebidir), Protokol karşılama sertifikasına sahip olmak (Tercih sebebidir) ve Erzurum merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Belge teslim işlemleri ve zamanı

İstenilen evraklar bizzat elden Aziziye Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına veya PTT marifetiyle 6 Mayıs 2020 tarihi mesai bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar evrak teslimi yapmayan kişiler noter çekilişine dahil edilmeyecektir.

Aday alımı için kura 7 Mayıs 2020 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Aziziye Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005489506’dır.

Aziziye Belediyesi Makam Şoförü Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın