Balıkesir Üniversitesi 93 Sözleşmeli Personel Alımı Yayınlandı

Balıkesir Üniversitesi 93 Sözleşmeli Personel Alımı Yayınlandı

Balıkesir Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 93 personelin sözleşmeli kadroda Hemşire, Psikolog, Ebe, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli olarak üniversite hastanesi bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Balıkesir Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 93 personelin sözleşmeli kadroda 72 Hemşire, 1 Psikolog, 5 Ebe, 3 Röntgen Teknisyeni, 11 Sağlık Teknikeri ve 1 Diğer Sağlık Personeli olarak üniversite hastanesi görevlendirileceği belirtildi.

Hemşire için aranan nitelikler (43 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Ebelik-Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak ve 2018 KPSS94 puan türünden 80 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler (7 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Ebelik-Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak, Sağlık Bakanlığı Yeni doğan Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikasına sahip olmak ya da kamu veya özel hastanelerde Yeni doğan Yoğun Bakım Hemşiresi olarak en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP94 puan türünden 75 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler (21 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Ebelik-Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak, Sağlık Bakanlığı Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikasına sahip olmak yada kamu veya özel hastanelerde yoğun bakım hemşiresi olarak en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP94 puan türünden 75 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Hemşire için aranan nitelikler (1 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Ebelik-Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerde KVC ameliyathane hemşiresi olarak en az 1 yıl çalışmış olduğu belgelendirmek ve 2018 KPSSP94 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Psikolog için aranan nitelikler (1 Personel)

Psikoloji lisans programından mezunu olmak, Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi Sertifikasına sahip olmak ve 2018 KPSSP3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Ebe için aranan nitelikler (3 Personel)

Ebelik Lisans Programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerde doğumhane biriminde en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Ebe için aranan nitelikler (2 Personel)

Ortaöğretim Kurumlarının Ebelik Programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerde doğumhane biriminde en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Röntgen Teknisyeni için aranan nitelikler (3 Personel)

Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji, Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Önlisans bölümlerinin birinden mezun olmak ve 2018 KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak. şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (1 Personel)

Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin Patoloji Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (1 Personel)

Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin Patoloji Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek, HPV PCR Cihazı kullanıcı eğitimi katılım belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin Biyokimya Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSS/P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin Mikrobiyoloji Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak, Kamu veya Özel Hastanelerin Kan Bankası Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSS/P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (3 Personel)

Üniversitelerin Elektronörofizyoloji Önlisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin EEG, EMG veya uyku Laboratuvarında en az 1 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Diğer Sağlık Personeli için aranan nitelikler (3 Personel)

Üniversitelerin Biyoloji lisans programından mezun olmak, Kamu veya özel hastanelerin Biyokimya Laboratuvarında en az 3 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belgelendirmek ve 2018 KPSSP3 puan türünden 80 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını ilanın resmi gazetede yayımlandığı tarihten itibaren (12 Haziran) 15 (on beş) gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine posta yolu ile yapacaklardır.

Başvuruda istenen belgeler

Fotoğraflı başvuru formu, (kurum internet sitesinden), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma fotokopisi (e-devlet çıktısı kabul edilecektir), 2018 yılı KPSS sonuç belgesi, Başvurulan unvanda isteniyor ise iş tecrübesini gösterir onaylı belge/ katılım belgesi/ sertifika ve SGK prim günlerini gösterir belge istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.