Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu 120 Personel Alımı

Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu 120 Personel Alımı

2021 yılı Kamuya Personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu personel alımı yapacağını ilan etti.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumun kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Kurumun yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 120 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar Kurumun resmi sitesi üzerinden temin edilen başvuru formunun doldurulması ile yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 16 Nisan 2021 Tarihinde başlayacak olup 30 Nisan 2021 tarihinde mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Şartlar

Başvuruda Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan mahkûm olmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması ve 35 yaşını tamamlamamış olma şartları aranmaktadır.

Duyuru

Yazılı ve sözlü sınavın yapılacağı yer ve tarihleri, Covid-19 salgını sürecinde konuya ilişkin alınacak yeni kararlar çerçevesinde belirlenerek Kurumun resmi internet sitesinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.