Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

Bankalar İŞKUR ilanları üzerinden memur alımı yapacağını ilan etti. 2 farklı bankanın toplamda 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı yapmış olduğu ilan işte haberimizde yer almaktadır.

Bankalar 40 Gişe Yetkilisi ve Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanları

Bankalar İŞKUR ilanları üzerinden kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. 2 farklı bankanın toplamda 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı yapmış olduğu ilan işte haberimizde yer almaktadır.


2021 Yılı personel alımları kapsamında 2 farklı bankalar tarafından yeni İŞKUR ilanları yayınlandı. Yayınlanan bankalarda yapılan kamu personeli alımı ilanına göre 40 gişe yetkilisi ve büro memuru alımı için kura çekimi gerçekleştirilecek.

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar müracaat yapabilecek. Alımı yapılacak bankalar olarak İş Bankası ve Vakıf Katılım bankalarına dahil olmak üzere toplam 2 farklı bankaya 3 farklı şubeye eleman alımı gerçekleştirilecektir.

Alımı yapılacak şehirler ve alımı yapılacak unvanlar olarak İstanbul Ümraniye Vakıf Katılım 27 eleman alımı, Muğla İş Bankası 5 eleman alımı ve Gaziantep İşbank 8  kamu personeli alımı yapacak.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa dahi belirli suçlardan mahkum olmama, Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği bulunmaması koşulları aranıyor.

Başvuru yapacak kişinin görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmama, iş yerlerinden disiplin cezası sebebiyle işten çıkarılmamış olma ve unvanın gerektirdiği diğer koşulları taşıma koşulları aranmaktadır.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvuru yapacak adaylar için müracaatlar İŞKUR fotoğrafı sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra paylaşılan ilan numaraları ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatların ise her bankaya özel tarihler verilmiştir.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Gaziantep İş Bankası 8  kamu personeli alımı 00006259374.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Muğla İş Bankası 5 eleman alımı 00006237553.

İŞKUR iş ilan numarası olarak Ümraniye Vakıf Katılım 27 eleman alımı 000006227251.

Alımlarda engelli kadrolarıda bulunuyor

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.