Bartın Belediyesi Elektrikçi ve İnşaat İşçisi Alımı Yapıyor

Bartın Belediyesi Elektrikçi ve İnşaat İşçisi Alımı Yapıyor

Bartın Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 3 personelin Elektrikçi ve İnşaat İşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Bartın Belediyesi Personel Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 3 personelin 1 Elektrikçi ve 2 İnşaat İşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Elektrikçi için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Emekli olmamak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Türk vatandaşı olmak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Elektrik tesisat ve Pano Montörlüğü belgesine sahip olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Son 1 yılda Amasra ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İnşaat İşçisi için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Emekli olmamak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Türk vatandaşı olmak, Çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Son 1 yılda Amasra ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Adli sicil kaydı, Nüfus kayıt örneği, 5 adet fotoğraf,İkametgah belgesi,  Sağlık raporu, Askerlik durum belgesi, SGK hizmet dökümü, Diploma fotokopisi ve Aile durum bildirimi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 17 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.