Batman Üniversitesi KPSS Şartsız 2 İşçi Alıyor

Batman Üniversitesi KPSS Şartsız 2 İşçi Alıyor

Batman Üniversitesi tarafından İŞKUR internet sitesinde yayımlanan ilana göre Daimi Kadroda 2 İşçi alımı yapılacağı belirtildi.

Batman Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yapılan açıklamada alınacak 2 personelin Daimi Kadroda Bahçe Bakım Elemanı ve Kalorifer Ateşçisi olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Ocak 2021’dir. 

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu web sayfası açık iş ilanları kısmından elektronik ortamda ya da Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen giderek başvuru yapabileceklerdir.

Adaylar için kura çekimi 22 Ocak 2021 tarihinde 13:00 – 18:00 saatleri arasında     Batman Üniversitesi Merkez Kampüsü Konferans Salonunda yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış 41 yaşından gün almamış olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak) şartları aranmaktadır.

Bahçe Bakım Elemanı için aranan nitelikler (1 Personel)

En az İlköğretim en fazla Lisans mezunu olmak, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olduğuna dair mezuniyet belgesi veya 3308 sayılı Kanun ile Meslek Eğitim Yönetmeliği gereğince, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika veya meslek koluna ait alanda ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak veya ilgili meslekte bir (1) yıl çalıştığını SGK dökümü ile belgelemek ve Batman Merkezde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) için aranan nitelikler (1 Personel Sadece Eski Hükümlü veya TMY olanlar başvurabilir)

En az İlköğretim en fazla Lise ve Dengi okul mezunu olmak, (B) Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, Katı-Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği belgelerinden birine sahip olmak, Eski Hükümlü Belgesine sahip olmak ve Batman Kozluk ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005824423 ve 00005824549’dur.

Batman Üniversitesi, İlköğretim Mezunu, Lise ve Dengi Okul Mezunu, Kalorifer Ateşçisi, Bahçe Bakım Elemanı

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.