Baypaş Kurumuna Tam Zamanlı Bekçi Alımı Yapılacak

Baypaş Kurumuna Tam Zamanlı Bekçi Alımı Yapılacak

Son dakika bekçi alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Bayrampaşa belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere bekçi alımı yapılacaktır.

Belediye işçi alımı genelinde açıklanmış alımlar için başvuru yapmak isteyenlerin en az 2 yıl deneyimli olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


BEKÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Belediye bekçi alımı için son başvuru tarihi 9.12.2021 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda yazılı e-mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

bayrampasa@baypas.org

Telefon: 0 212 640 52 71

 

2022-bekci-alimi.webp

 


BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunacakların yaptığı işte inisiyatif alması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bayrampaşa belediyesi personel alımı ilanları için görev almak isteyenlerin kriz yönetimi becerisine sahip olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, temsil yeteneğine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekiyor.

Baypaş kurumu için görev almak isteyen vatandaşların araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.