Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı

Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı
Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

E-Devletten Sonuçlar Öğrenilebilir

Polis Akademisinden gelen haber ile bekçilik mülakat sonuçları için gün sayan adayların heyecanlı bekleyişi de sona erdi. 2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavında başarılı olan adaylar sözlü sınava alınmıştı. Mülakatlar bir süre önce sona ermiş ve sonuçların açıklanması bekleniyordu. İşte beklene sonuçlar açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 4 Ocak 2020 öğle saatlerinde yani bugün bekçilik mülakat sonuçları açıklandı. www.pa.edu.tr adresinden sonuçları öğrenmek mümkündür. Bağlantıya tıklayan adaylar e-devlet şifresi ve TC kimlik numarası ile sonuçlarını görebilir. Sonuçlar liste halinde yayınlanmamıştır, her aday sadece kendi sonucunu görebilecektir. Sonuçlar tebliğ edilmeyecek, bu duyuru tebliğ sayılacaktır. 

Kazana Adayları Nasıl Bir Süreç Bekliyor?

Mülakat sonuçlarının açıklanması ile başarılı olduğunu gören adaylar atama için istenen belgeleri hazırlayarak ilgili İl Emniyet Müdürlüklerine teslim edecektir. İlanın yayınlanmasından itibaren 15 gün içinde belge teslimi tamamlanmalıdır. Süre yarın itibariyle başlayacaktır ve 19 Ocak 2020 tarihi belge teslimi için son gündür. Adayların işlemleri son güne bırakmamasında yarar vardır.

Sonuçların açıklanması ile yedek olduğunu gören adaylar ise belge teslimi süresince beklemelidir. Belge teslim etmeyen adayların yerine yedekler çağrılacaktır. İlgili il emniyet Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından yedek adaylar sıralarına göre çağrılacaktır.

Bekçilik Mülakat Sonuçları Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın