Belediye Başkanlığı Genel Olarak Kadrolu İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Belediye Başkanlığı Genel Olarak Kadrolu İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Sürekli işçi alımı ilanları genelinde açıklanmış bilgilerde Bolu Dörtdivan belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi beden işçisi alımı yapılacaktır.

İş başvurusu yapacak olanların 18 yaşını tamamlamış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.


BELEDİYE KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Daimi beden işçisi alımı için son başvuru tarihi 25.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular kuruma şahsen gerçekleştirilecektir.

Çavuşlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Dörtdivan Bolu

 

bolu-isci-alim.jpg

 


BEDEN İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Tüm başvuru sahipleri öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, Dörtdivan ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bolu iş ilanları için başvuru yapacak olanların genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, açık sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Dörtdivan belediyesi personel alımı için görev almak isteyenlerin, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bütün adayların malzemelerin taşınmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.