Belediye Başkanlığı  İlkokul 7 Sözleşmeli Personel Alımı

Belediye Başkanlığı İlkokul 7 Sözleşmeli Personel Alımı

İŞKUR üzerinden belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ile ona göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar için haberimizi hazırladık.

Ağrı Hamur Köylere  Hizmet götürme Birliği Başkanlığının İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanına göre kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 adet sözleşmeli işçi alımı yapılacak. İstihdam etmeye hak kazanan adaylar 5 ay 29 Günlük çalışma süresine sahip olacaklardır.

Alımı yapılacak unvanlar

2 kazıma ve yükleme kanal kazıyıcı Beko Loader operatörü, 3 adet greyder operatörü, 1 adet ekskavatör operatörü,  bir kazıcı yükleyici operatörü.

Başvuru bilgisi

Başvuru yapma Hamur ilçesi köylere hizmet götürme Birliği Başkanlığı, hamur Hükümet
Konağı, kat 3  hamur/ ağrı  adresine şahsen istenilen belgeler ile birlikte başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Adaylarda aranan şartlar

657 sayılı devlet kanunları 48 maddesinde belirtilen şartları taşımak,  erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak,  görevini devamlı yapmasına engel zihinsel veya fiziksel engeli bulunmama adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durum bulunmama,  şartları aranmaktadır

Başvuru yapacak adaylarda istenilen belgeler

Nüfus cüzdanı fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum,, adli sicil kaydı, vesikalık foto, yerleşim yeri  belgesi, JCB kazıyıcı- yükleyici Belgesi,  Greyder  ve ekskavatör operatörü sertifikasına veya ağır vasıta ehliyetine sahip, Ağrı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma  belgeleri istenilmektedir.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.