Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 10 Beden İşçisi Alacak

Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 10 Beden İşçisi Alacak

Şırnak belediyesi personel alımı ilanı yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre Şırnak idil belediyesi başkanlığı bünyesine 10 beden işçisi alımı gerçekleştirilecek. İşte haberimiz…

İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınlanmaya ve personel alımı gerçekleştirilmeye devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Şırnak idil Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 adet sözleşmeli Beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için istihdam niteliği geçici nitelikte olduğu belirtildi. Çalışmaya hak kazanan adaylar belirsiz süreli bir şekilde çalışacakları belirtildi.

Başvuru Şekli Ve Tarihi

Adaylar için başvuruları bu gün başlamış olup 18 Şubat 2021 tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. Başvurularını en geç bu tarihler arasında gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurularını Yukarı mahalle İnönü Caddesi No:42/1 İdil Şırnak adresine şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Müracaat nitelikleri

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor

Adaylar istenilen şartları ve belgeleri yerine getirdikten sonra ilana başvuru yapa bileceklerdir.

Gerekli Belgeler

Sağlık raporu, Adli sicil kaydı, iş arayan kayıt belgesi, T.C kimlik fotokopisi, ikametgâh belgesi ve askerlik durum belgesi belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.