Belediye Başkanlığı Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

Belediye Başkanlığı Zabıta Alım İlanı Yayımlandı
Belediye Başkanlığı Zabıta Alım İlanı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel Yönetimler ilan sayfasında yayımlanan ilana göre; Bayburt İli Demirözü Belediye Başkanlığı alınacak 1 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak) ve Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylarda aranan Özel şartlar

Erkekler için 1.67 cm, Kadın adaylar için 1.60 cm boyunda olmak ve Boy Kilo arasında (+,-) 10 kilodan fazla fark olmamak, Sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak ve 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler 

Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru formu (Kurumdan veya kurum internet adresinden temin edilecek), Nüfus cüzdanı aslı veya noter tasdikli örneği (Aslı görülmek kaydıyla kurum tarafından onaylanacaktır), Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı ve 3 adet fotoğraf (1 tanesi forma yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Adaylar başvuru esnasında istenen belgelerini 20 ila 25 Ağustos 2020 günü saat 08:00 – 17:00 saatleri arasında Esentepe Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No:1 Demirözü/BAYBURT adresinde bulunan Demirözü Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğü’ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Belediye Başkanlığı Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın