Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı

Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı
Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Osmangazi Belediyesi Başkanlığı Zabıta Memuru alımı yapılacağı ilan edildi.  Yayınlanan ilana göre Başvuru yapacak adaylar için KPSS puan şartı olan 60 puanı aranmaktadır.

Başvuru Şekli

İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar  isteyen adaylar başvurularını şahsen gerçekleştirecek olup, İstenilen belgeler ile birlikte Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi/ BURSA binası içinde kurulacak olan başvuru noktasına müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 7 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 14 Haziran 2021 günü Sabah 8.30 ve akşam 17.00 saatleri içerisinde başvurular gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark olmama, 30 yaşını tamamlamamış olmak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından En az 60 puan almış olma, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

İlan metni.

Belediye KPSS 60 Zabıta Memuru Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın