Belediye KPSS şartsız makine mühendisi alımı ve maaşı

Belediye KPSS şartsız makine mühendisi alımı ve maaşı

Belediye mühendis gerçekleştirmek amacı ile güncel iş ilanları ile birlikte İstanbul büyükşehir belediye kurumu olan (İSPER AŞ.) birimlerine 1 adet KPSS'siz makine mühendisi alımı yapılacak. Makine mühendisi maaşları ne kadar?

KPSS şartı istenmeden kamu mühendis alımı geneli içerisinde duyurusu açıklanmış bulunan iş ilanları için gerekli iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren mühendislik bölümlerinden mezun olma şartı bulunuyor.


Kamu makine mühendisi maaşları ne kadar?


Kamu kurumlarında makine mühendisi maaşı 2021 yılı Ocak ayından itibaren belirlenen net maaş 8075 TL olarak belirlenmiştir.


KPSS şartsız makine mühendisi alımı başvuru şartları


Belediye başvuru işlemleri için bütün kişilerin istatistiklerin tutulması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Belediye personel alımı için görev almak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu ilanları için çalışmak isteyenlerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

KPSS şartsız mühendis alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


KPSS şartsız makine mühendisi alımı başvuru bilgileri


İsper kadrolu mühendis alımı son başvuru tarihi 24.12.2021 olarak açıklandı.

İstanbul belediyesi iştiraki olan isper kurumunun ilanları için başvuru işlemleri aşağıda yazı olan resmi internet sitesi üzerinden online gerçekleştirilecektir. 

Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.