Belediyeler Üst Yaş Sınır Yok 9 İşçi Alım İlanı Verildi

Belediyeler Üst Yaş Sınır Yok 9 İşçi Alım İlanı Verildi

Belediye Başkanlıkları tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlarda alınacak 9 personelin Beden işçisi olarak kurumlar bünyesinde görev yapmak üzere alınacağı belirtiliyor.

Çanakkale İli Çardak Belediye Başkanlığı İnş. Tur. Tic. A.Ş. ve Bayramiç Belediye Başkanlığı Personel Ltd. Şti. İŞKUR’da yayınlanan ilanlarda alınacak personelin Daimi/Geçici kadroda Beden İşçisi olarak kurumlar bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Bayramiç Belediyesi Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 2 Personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından gün almamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, İlkokul mezunu olmak ve Bayramiç ilçesinde ikamet ediyor olmak (İlan yayın sürecinde yapılacak olan ikamet değişiklikleri dikkate alınmayacaktır) şartları aranmaktadır.

İlana şartları uygun olan adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eksik belge ile başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Yanıltıcı bilgi-belge sunanların işlemleri geçersiz sayılacaktır.

Adaylardan istenen belgeler

Adli sicil kaydı, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Kimlik fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Öğrenim durum belgesi, İkametgah belgesi, Sağlık kurulu raporu belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 19 Haziran 2020’dir.

Bayaramiç belediyesi 2 personel başvuru kılavuzu.

Çardak Belediyesi Beden İşçisi için aranan nitelikler (Geçici Kadro 6 Personel)

Adaylarda aranan niteliklerle ilgili kurum herhangi bir açıklama yapmamış olup, müracaat edecek adayların başvuru kılavuzunu okuyarak ilgili kurumla irtibata geçerek gerekli başvuru şartlarını öğrenebileceklerdir

Adaylardan istenen belgeler

Adli sicil kaydı, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Kimlik fotokopisi ve Erkek adaylar için askerlik durum belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Haziran 2020’dir.

Çardak belediyesi başvuru kılavuzu.

Bayramiç Belediyesi Beden İşçisi için aranan nitelikler (Daimi Kadro 1 Personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşından gün almamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Lise mezunu olmak ve Bayramiç ilçesinde ikamet ediyor olmak (İlan yayın sürecinde yapılacak olan ikamet değişiklikleri dikkate alınmayacaktır) şartları aranmaktadır. 

Adaylardan istenen belgeler

Adli sicil kaydı, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Kimlik fotokopisi, 2 adet fotoğraf, Öğrenim durum belgesi, İkametgah belgesi, Sağlık kurulu raporu belgesi istenmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 22 Haziran 2020’dir.

Bayaramiç belediyesi 1 personel başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.