Biga Sulama Birliği 2 Çitfçi Alımı Yapacak

Biga Sulama Birliği 2 Çitfçi Alımı Yapacak
Biga Sulama Birliği 2 Çitfçi Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çanakkale İli Biga Sulama Birliği 2 Çitfçi Alımı alınacak 2 personelin çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) olarak görevlendirileceği belirtiliyor.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Adaylarda aranan nitelikler

Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları (28 Ocak 2002 ve sonrası), en az ilköğretim mezunu olmaları, B – E ve A2 sürücü belgesi sahibi olmaları ve Biga ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. 

İşe alım süreci sonrasında kişinin Kozçeşme Göleti ve Sulama sahası görev alanında ikamet etmesi gerekmektedir, Örtülü elektrot ve ark kaynağı belgesine sahip olması gerekmektedir, tarımsal sulama alanında en az 1 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

İşe alım süreci sonrasında kişinin Hacıpehlivanlı Göleti ve Sulama sahası görev alanında ikamet etmesi gerekmektedir, İletim Tüneli, Vana Tamiri ve bakımı ile regulasyon havuzu işletme bakım işlerinde en az 1 yıl deneyimli olması gerekmektedir.

Aday alımı kura ile yapılacak olup kura 5 Şubat 2020 saat 14:00 – 15:00 saatleri arasında Biga Sulama Birliği Ofisi’nde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 28 Ocak 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005370075 ve 00005370139’dur.

Biga Sulama Birliği 2 Çitfçi Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın