Bingöl Belediyesi 16 Zabıta Memuru İlanı Açıklandı

Bingöl Belediyesi 16 Zabıta Memuru İlanı Açıklandı
Bingöl Belediyesi 16 Zabıta Memuru İlanı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bingöl Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 16 personelin Kadın/Erkek Zabıta Memuru olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak), Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, 2018 KPSS sınavından ilgili puan türünden puan almış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı veya bedensel engeli olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylarda aranan Özel şartlar

Erkekler için 1.67 cm, Kadın adaylar için 1.60 cm boyunda olmak ve Boy Kilo arasında (+,-) 10 kilodan fazla fark olmamak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (2 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (5 personel)

Herhangi bir Ön Lisans Programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (8 personel)

Lise ve Dengi Okul Mezunu olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve 2018 KPSSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru formu (Kurumdan veya kurum internet adresinden temin edilecek), Nüfus cüzdanı aslı veya noter tasdikli örneği (Aslı görülmek kaydıyla kurum tarafından onaylanacaktır), Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır), KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurum tarafından onaylanacaktır) ve 3 adet fotoğraf (1 tanesi forma yapıştırılacak) istenmektedir.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Adaylar 22 – 26 Haziran 2020 tarihleri arasında yukarıda sayılan belgeler ile birlikte Bingöl Belediye Başkanlığına şahsen müracaat edeceklerdir. 

Posta ve e-posta yolu ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Sınava girmeye hak kazanan adayların listesi değerlendirmeden sonra kurum resmi internet sayfasından ilan edilecektir.

Adaylar için sözlü ve uygulamalı sınav 16 Temmuz 2020 tarihinde Bingöl Belediyesi Veysel BELGİN Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda yapılacaktır. 

Başvuru kılavuzu.

Bingöl Belediyesi 16 Zabıta Memuru İlanı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın