Boğaziçi Üniversitesi 15 İşçi Alımı Açıklandı

Boğaziçi Üniversitesi 15 İşçi Alımı Açıklandı
Boğaziçi Üniversitesi 15 İşçi Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul İli Boğaziçi Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 15 personelin Temizlik Görevlisi olarak üniversite bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel ve özel nitelikler

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının A bendinin 1, 4, 5, 6 ve 7 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, 18 – 39 yaş arasında olmak (23 Mart 2002 – 19 Mart 1981), Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az İlköğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek olmak şartları aranır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Adaylar 19 Mart – 23 Mart 2020 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesinden online veya İŞKUR hizmet birimlerine giderek şahsen yapacaklardır.

Kura sonucunda belirlenen adaylardan istenen belgeler

Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, 3 Adet Vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi (Cumhuriyet Savcılığı veya e-devlet sistemi üzerinden evrak teslim tarihinden en fazla bir ay önce alınmış olmalıdır), SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almadığını gösterir belge, Askerlik durum belgesi (e-devlet çıktısı kabul edilir), Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi (ilkokul, ortaokul, lise) ve Hastanelerden alınacak Heyet Raporu (Doktorlardan bir tanesi mutlaka psikiyatri bölümünden olmalıdır) istenmektedir.

Adaylar için kura çekimi 3 Nisan 2020 tarihinde 13:00 – 14:00 saatleri arasında     Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonunnda yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adayların istenilen belgeleri teslim etme tarihleri ve yeri kurum internet sitesinden yayımlanacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 23 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00005469505’dir.

Boğaziçi Üniversitesi 15 İşçi Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın