Bozok Üniversitesi 22 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Duyuruldu

Bozok Üniversitesi 22 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Duyuruldu
Bozok Üniversitesi 22 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Duyuruldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat ili Bozok Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilana göre 22 sürekli işçinin Temizlik Görevlisi olarak görev yapmak üzere kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar 

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (9 Mart 2002-3 Mart 1985), Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkûm olmamak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisaklı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca; Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, meslek kodlarına uygun şartlara haiz olmak, Vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Vardiyalı çalışmaya uyum sağlamak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve Yozgat merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için (Sadece engelli olanlar başvurabilir)

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Hijyen Eğitimi Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak ve Durumlarını ilgili mevzuata göre, yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla (en az yüzde kırk (%40) olduğunu belirten sağlık kurulu raporu) belgelendirmeleri gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi için (Sadece Eski Hükümlü/TMY olanlar başvurabilir)

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğinin 4. maddesinin (a ) fıkrasında veya 12. maddesinin (ğ ) fıkrasında belirtilen belgeye sahip olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için 

En az lise ve dengi okul mezunu olmak gerekmektedir.

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Mart 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 19 Mart 2020 tarihinde saat 14:00’de Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Mülakat günü, saati ve yeri ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar, Üniversite resmi internet sayfasında duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005436135, 00005436186 ve 00005436107’dir.

Bozok Üniversitesi 22 Temizlik Görevlisi Alım İlanı Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın