Bozüyük Belediye Başkanlığı 2 Sürekli İşçi Alım İlanı İŞKUR’da

Bozüyük Belediye Başkanlığı 2 Sürekli İşçi Alım İlanı İŞKUR'da
Bozüyük Belediye Başkanlığı 2 Sürekli İşçi Alım İlanı İŞKUR'da
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilecik ili Bozüyük Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin 1 Makam Şoförü ve 1 Vidanjör Operatörü olarak belediye bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Makam Şoförü için aranan nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak (9 Mart 2002 – 5 Mart 1975), Makam şoförü olarak 10 yıl deneyimi olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2-4 Psiko Teknik Belgesi ve İlk yardım Belgesine sahip olmak SRC 2-4 Psiko Teknik Belgesi ve İlk yardım Belgesine sahip olmak ve Bozüyük ilçesinde ikamet ediyor olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Vidanjör Operatörü için aranan nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (9 Mart 2002 – 5 Mart 1985), Vidanjör operatörü olarak 4 yıl deneyimi olması, C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, ve Bozüyük ilçesinde ikamet ediyor olmak (Tercih sebebidir) şartları aranmaktadır.

Aday alımı kura ile yapılacak olup kura 13 Mart 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezinde yapılacaktır

Adaylar için son başvuru tarihi 9 Mart 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numaraları 00005445294 ve 00005445377’dir.

Bozüyük Belediye Başkanlığı 2 Sürekli İşçi Alım İlanı İŞKUR’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın