Büro Memur Alımı İlanları İle Son Dakika Personel Alımı Yapılacak

Büro Memur Alımı İlanları İle Son Dakika Personel Alımı Yapılacak

Yayınlanmış olan güncel memur alımı ilanları iş başvurusu bilgilerinde Kırklareli Lüleburgaz belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere önlisans mezunu büro personeli alımı yapılacak.

Belediye memur alımı için Lüleburgaz belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmekte.


KAMU BÜRO MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kırklareli iş ilanları için son başvuru tarihi 21.10.2021 olarak bildirildi.

Büro görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı bulunan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Yeni mahalle İnönü caddesi No: 9 Büyük karıştıran

Kurum İletişim Bilgileri: 0 288 436 10 03


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu işçi alımı için gerekli başvuruları yapmak isteyenlerin araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

Kırklareli işçi alımı için başvuru yapacak olanların Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanıyor olmaları, 18 yaşından büyük olması gerekiyor.

Bütün adayların günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması, Büyük karıştıran kasabasında ikamet ediyor olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması gerekiyor.

 

kamu-buro-personel.jpg

 

İnsan ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, temsil yeteneğine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye personel alımları için görev almak isteyen kişilerin güler yüzlü, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve İdarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışabilmeleri gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.