Bursa Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi Büro Personeli Alacak

İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya ve personel alımları yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan son personel alımı ilanına göre Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel alacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro personeli alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana başvuru yapacak adaylar Şükraniye Mahallesi 4. Şanlı Sokak No:6 Yıldırım/ Bursa (Kentsel Tasarım Binası) adresine başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün başlayıp bu gün sona erecektir.

İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular belirtilen adrese şahsen istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Şartlar

Meslek Lisesi harita bölümü mezunu, 40 yaşından gün almamış olma, emekli olmamış veya emekliliğe hak kazanmamış olma, bedenen sağlıklı olmak, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması, vardiyalı çalışma sistemine uygun olma ve herhangi bir bulaşıcı hastalığının bulunmaması şartları aranmaktadır.

Adaylarda İstenilen Belgeler

Öz geçmiş, Sabıka Kaydı ve mezuniyet belgeleri istenilmektedir. İlana başvuru yapacak adaylar için başvurular belirtilen adrese şahsen istenilen belgeler ile birlikte yapılacaktır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.