Bursa Uludağ Üniversitesi Hastane İşçi Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi Hastane İşçi Alımı

Hastane işçi alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgisinde Bursa Uludağ üniversitesi bünyesine sağlık personeli alımı yapılacak.

Güncel iş ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Bursa Uludağ Üniversitesi hastane işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların hasta bakımı ve temizliğinde görev yapacak hastane hizmetlisi olarak çalışacaklardır.


Bursa Uludağ üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri


Bursa üniversite personel alımı son başvuru tarihi 20.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi internet sitesine yapılacaktır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Görükle Kampusu 16059 Nilüfer/BURSA

Telefon Bilgisi: 0 224 295 01 69

http//personelalimi.uludag.edu.tr

 

uludag-universitesi-personel-alim.webp

 


Hastane işçi alımı iş başvuru şartları


Bursa işçi alımı kapsamında çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanının Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı dallarından mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların sağlık hizmetleri alanının Ebe Yardımcılığı ve Hemşire Yardımcılığı dallarından birinden mezun olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Devlet personel alımı için görev almak isteyenlerin hasta ve yaşlı bakımı işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tüm adayların üniversite Hastanesi’nde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Ameliyathane Teknikerliği, Cerrahi Teknikerliği, Ameliyathane Hizmetleri, Cerrahi önlisans programlarının birinden mezun olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.