Büyükşehir Belediyesi Güncel Olarak Daimi Biyolog Alımı

Büyükşehir Belediyesi Güncel Olarak Daimi Biyolog Alımı

Güncel olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgisinde Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere Biyolog alımı yapılacak.

Aydın belediyesi memur alımı ilanları kapsamı içinde KPSS’siz yayınlanmış duyurulara başvuru yapacakların teknik olarak liderlik etme kabiliyetlerinin bulunması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Efeler ilçesi son başvuru tarihi 27.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvurular aşağıda yazılı adrese şahsen gerçekleştirilecektir.

Hasan Efendi Ramazan Paşa Mahallesi İstiklal Caddesi No: 1 Efeler - Aydın


Başvuru Şartları


Bütün çalışmak isteyen adayların Üniversitelerin tercihen biyoloji bölümlerinden mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve gelişim için gerekli yönlendirme işlemleri ve planlamaları yapmaları gerekmekte.

Kamu kurumu için yayınlanmış ilanlar için başvuru düzenleyecek kişilerin İş birimlerden gelmekte olan ek özellik isteklerini almak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Aydın işçi alımı için başvurmak isteyen bütün vatandaşların alanları ile ilgili olarak bilgisayar programlarını etkin kullanma, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekmekte.

 

aydin-biyolog-27-9.jpg

 

Belediye personel alımları için çalışmak isteyen kişilerin gelişim becerisine sahip veya öğrenmeye açık olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve bölümleri ile ilgili olarak literatürüne hâkim olması gerekmekte.

Tüm bay ve bayan adayların gelişmekte olan yeni teknolojileri takip ederek işleri ile ilgili verimlilik sağlayacak bilgiler elde etmek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.