Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı İlanı

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı İlanı

Kamu işçi alımı ilanları dahilinde açıklanmış olan personel alımı bilgilerinde Muğla büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Belediye işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması, vardiyalı bir şekilde çalışabilmesi, en az ilkokul mezunu olmaları ve Muğla ili sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.


MUĞLA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI


Muğla sürekli işçi alımı son başvuru tarihi 25.11.2021 olarak duyuruldu.

Başvurular belediye başkanlığına şahsen gerçekleştirilecektir.

 

mugla-belediyesi-temizlik-personel-alimi.jpg

 


KADROLU TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu işçi alımı ilanları dahilinde açıklanmış olan personel alımı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Muğla büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Daimi temizlik görevlisi alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Belediye işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması ve yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların vardiyalı bir şekilde çalışabilmesi, en az ilkokul mezunu olmaları ve gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


BAŞVURU BELEGELERİ


Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Kimlik fotokopisi ve aslı gerekmekte.

Resmi kuruma ibrazlı adli sicil kaydı örneği.

Sahip olunan ehliyet ve sertifikalar.

Son mezun olunan okul diploması.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.