Büyükşehir Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden kamu kurumları ve belediye başkanlıkları ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Denizli PERAŞ Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet daimi personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen

Yayınlanan personel alımı ilanına göre Denizli PERAŞ Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet daimi personel alımı gerçekleştirilecek. İlana göre Başvuruları Onaylanan çalışmaya hak kazanan kişiler daimi nitelikte çalışacaktır.

Alım yapacak kurum PERAŞ Denizlik Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş Kurumu alımı gerçekleştirecek olup başvuruları kurum alacaktır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar PERAŞ Denizlik Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş Denizli adresine istenilen belgeleri ve aranan şartlarını yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılacaktır.

Başvurular 24 Şubat 2021 Tarihinden itibaren başlamış olup 26 Şubat 2021 Tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. İstenilen belgeler ve aranan şartlar eksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine Eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olan CV elden, Posta veya e-posta yolu ile yapılacaktır.

Alım Yapılacak Unvanlar Ve Alım Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, İşini yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama ve Denizli il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları 2 adet arıtma tesisleri işletme operatörü alımı gerçekleştirilecektir.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, İşini yapmasına engel fiziksel, zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama ve Denizli il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları 1 adet Eğitmen alımı gerçekleştirilecektir.

İlan Metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.