Çanakkale Belediyesi KPSS 60 12 İtfaiye-Zabıta Alımları

Çanakkale Belediyesi KPSS 60 12 İtfaiye-Zabıta Alımları
Çanakkale Belediyesi KPSS 60 12 İtfaiye-Zabıta Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çanakkale Belediyesi Başkanlığı kamu personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 adet memur alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar istenilen belgeler ile birlikte İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular belgelerini  23.08.2021 tarihinden 27.08.2021 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleştirile bilecektir.

Başvuruda Aranan Özel Şartları

İtfaiye: Belirtilen asgari KPSS puanı almış olma, 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, Zabıta unvanına başvuru yapacak adaylar için erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olma ve en az c sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Zabıta: Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, KPSS en az 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Çanakkale Belediyesi KPSS 60 12 İtfaiye-Zabıta Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın