Çay İşletmeleri KPSS Şartlı-Şartsız 500 Personel Alımı

Çay İşletmeleri KPSS Şartlı-Şartsız 500 Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarını bünyesine personel alımı ilanları yayınlanmaya ve personel alımı yapılmaya devam ediyor. Yayınlanan son personel alımı ilanına göre Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 500 İşçi Alımı yapacak.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yayınlanan son personel alımı ilanına göre bünyesinde çalışmak üzere KPSS Şartlı-Şartsız 500 Personel alımı gerçekleştireceğini ilan etti. İlana göre 300 KPSS Şartsız 200 KPSS şartlı personel olmak üzere toplamda 500 personel alımı yapılacak.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İlana Başvuru Yapmak isteyen adaylar 22 Mart 2021 Tarihi ile 26 Mart 2021 Tarihleri arasında 5 Günlük bir süre zarfında başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar İş Kurumu İl ve İlçe Müdürlükleri aracılığıyla veya Çalışma ve İş Kurumunun resmi internet sitesinden müracaat edebileceklerdir.

NOT: Alımı yapılması beklenen 500 personelin alımı gerçekleştirildikten sonra Sözleşmeli bir şekilde istihdam edileceği kurum tarafından belirtildi.

Bir işçi adayı ikametinin bulunduğu İle bağlı bir fabrikaya başvuruda bulunacak, birden çok fabrikaya başvurdukları tespit edilenler veya ikamet ettiği İl dışındaki bir işyerimize başvuruda bulunanların işlemlerinin tümü iptal edilecektir.

Başvuruda Aranan Koşullar

18 Yaşını tamamlamış olma, Başvuru yapacak adayların Erkek olması, 50 Yaşını tamamlamış Olma, En az İlkokul mezunu olma ve başvuru yapacak kişinin yayınlanan tarihten itibaren haberimizin en altında yer alan Alımı yapacak şehirler Listesinde yer alan iller de ve ilçelerde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

Alım yapacak şehirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.