Celal Bayar Üniversitesi 54 Güvenlik Teknisyen Alımı

Celal Bayar Üniversitesi 54 Güvenlik Teknisyen Alımı
Celal Bayar Üniversitesi 54 Güvenlik Teknisyen Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa İli Celal Bayar Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yapılan açıklamaya göre alınacak 54 personelin daimi kadroda Güvenlik Görevlisi ve Hasta Bakım Teknisyeni olarak istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak, Manisa İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkum olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

18 – 40 yaş arasında olmak (27 Mayıs 2002 – 20 Mayıs 1980), En az Lise ve dengi okul en fazla Lisans mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına (silahlı/silahsız) sahip olmak, Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan tarihinden itibaren en az 4 ay süre ile geçerli olması, Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak şartları aranmaktadır.

Hasta Bakım Teknisyeni için aranan nitelikler

18 – 40 yaş arasında olmak (27 Mayıs 2002 – 20 Mayıs 1980), En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak ve Üniversite Hastanesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 27 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 5 Haziran 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezinde yapılacaktır.

Kura sonucunda belirlenen adaylar ve sözlü sınav yeri ve tarihi üniversitenin internet adresinde yayımlanacaktır.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları 00005500089 ve 00005500367’dir.

Celal Bayar Üniversitesi 54 Güvenlik Teknisyen Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın