Celal Bayar Üniversitesi Sınavsız 24 Sağlık Personeli Alıyor

Celal Bayar Üniversitesi Sınavsız 24 Sağlık Personeli Alıyor
Celal Bayar Üniversitesi Sınavsız 24 Sağlık Personeli Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa İli Celal Bayar Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 24 personelin 18 Hemşire, Sağlık Teknikeri, 3 Diğer Sağlık Personeli, 1 Fizyoterapist ve 1 Biyolog olarak Üniversite Hastanesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

657 sayılı Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak), 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adaylarda; Nöbet usulü çalışmaya engel durumu olmamak, 2018 KPSS sınavına girmiş olmak ((Lisans mezunları için KPSS P3, Ön lisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Adayların 2018 yılı KPSS puanının, başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir), Hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri durumunda fesih tarihinden itibaren 1 yıl geçmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve zamanı

Başvurular ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü (30 Mart 2020) izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversite internet sayfasından online olarak yapılacaktır. 

Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 

Başvuruda istenen belgeler

Online başvuru formu (kurum internet sitesinden temin edilecektir), İş talep formu (Online başvuru sayfasından ulaşılabilecek başvuru formu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir), Öğrenim belgesi (barkotlu e-devlet çıktısı veya öğrenim belgesinin bir sureti ilgili alana yüklenecektir), 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi internet çıktısı (Kontrol kodu olan KPSS sonuç belgesi online başvuru sistemindeki ilgili alana yüklenecektir), Deneyim Belgesi ve/veya Sertifika (Aranan niteliklerde istenen unvanlar için; ilgili deneyim belgesi, kullanıcı belgesi, sertifika vb. belgeler online başvuru sistemindeki “deneyim belgesi” kısmına yüklenecek, Yerleşmeye hak kazanan adaylardan, daha sonra evrak tesliminde bu belgelerin asıllarının ibrazı istenecektir) istenmektedir.

KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) iş günü içerisinde Üniversite internet adresinden ilan edilecektir.

Başvurular 30 Mat 2020 tarihinde başlayıp 13 Nisan 2020 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi Sınavsız 24 Sağlık Personeli Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın