Çermik Belediyesi 29 İşçi Alıyor

Çermik Belediyesi 29 İşçi Alıyor

Çermik Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 28 personelin Temizlik Görevlisi, Şoför ve Büro Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Diyarbakır İli Çermik Belediyesi Personel Ltd. Şti. yaptığı açıklamada alınacak 28 personelin 20 Temizli Görevlisi, 8 Şoför ve 1 Büro Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyeti olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak ve Çermik İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler

En az İlkokul mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyeti olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Çermik İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Büro Elemanı için aranan nitelikler

En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak, Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyeti olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve Çermik İlçesinde İkamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Sürücü belgesi (Şoför için), Son 6 ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, İkametgah belgesi, Adli sicil belgesi, Sağlık raporu ve Diploma fotokopisi istenmektedir.

Adaylar için başvuru tarihleri 9 - 10 Nisan 2020’dir.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.