Cerrahpaşa Rektörlüğü 10 Sürekli İşçi İlanı Açıklandı

Cerrahpaşa Rektörlüğü 10 Sürekli İşçi İlanı Açıklandı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 10 personelin sürekli işçi kadrosunda Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından İŞKUR’da yapılan açıklamaya göre 10 personelin sürekli işçi kadrosunda Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak kurum bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylar için aranan nitelikler 

Türk vatandaşı olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak (12 Haziran 2002 – 8 Haziran 1990), Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanının Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı Dallarından yada Sağlık Hizmetleri Alanının, Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı Ve Sağlık Bakım Teknisyenliği Dalarının birinden mezun olmak, Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak ve İstanbul merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylar için son başvuru tarihi 12 Haziran 2020’dir.

Adaylar için kura çekimi 18 Haziran 2020 tarihinde 10:00 – 11:00 saatleri arasında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, 2 Adet Vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge, Askerlik durum belgesi(e devlet çıktısı kabul edilir), Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi( lise) istenmektedir.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 0000552005’tir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.