Cerrahpaşa Rektörlüğü Sınavsız 25 Sağlık Personeli Alacak

Cerrahpaşa Rektörlüğü Sınavsız 25 Sağlık Personeli Alacak

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü yaptığı açıklamada alınacak 25 personelin Hemşire ve Sağlık Teknikeri olarak üniversite hastanesi bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 25 personelin 17 Hemşire ve 8 Sağlık Teknikeri olarak üniversite hastanesi görevlendirileceği belirtildi.

Hemşire için aranan nitelikler (6 personel)

Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak ve 2018 KPSS P94 Puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak.

Hemşire için aranan nitelikler (11 personel)

Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve 2018 KPSS P94 Puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Laboratuvar ve Pataloji Teknikleri bölümünden mezunu olmak ve 2018 KPSS P93 Puan Türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (2 Personel)

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Anestezi Bölümünden Mezunu Olmak ve 2018 KPSS P93 Puan Türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (3 Personel)

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri veya Radyoloji Teknikerliği bölümünden mezunu olmak ve 2018 KPSS P93 Puan Türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri için aranan nitelikler (1 Personel)

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı Bölümünden mezunu olmak ve 2018 KPSS P93 Puan Türünden 60 ve üzeri puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar başvurularını, bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren (8 Haziran 2020) 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) kurum internet sitesinde yer alan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler

Fotoğraflı Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ve KPSS sınav sonuç belgesi istenmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.