Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı

Güncel kamu personel alımı için yayınlanmış bulunan resmi iş ilanları bilgilerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 puan ile kamu mühendis alımı yapacak.

Son dakika kamu mühendis alımı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği gibi bölümlerden mezun olması, KPSS P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan alması ve 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olması zorunludur.


ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI UZMAN ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Coğrafi Bilgi Sistemi Uzmanlığı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak duyuruldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı mühendis alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan internet sitesi üstünden online olarak başvuru yapmaları zorunludur.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Son dakika kamu mühendis alımı için başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.


KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS 70 Puan İle Personel Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Güncel kamu personel alımı için yayınlanmış bulunan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

 

bakanlik-memur-alimi.jpg

 

Coğrafi Bilgi Sistemi Uzmanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı mühendis alımı ilanları için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Harita Mühendisliği ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 puan ile kamu mühendis alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.